Met de fraaie ligging aan de Polderweg in Veenendaal hebben deze appartementen prachtig vrij uitzicht over het park en over Veenendaal-Oost. Fijn om comfortabel van dit uitzicht te kunnen genieten.
We mogen steeds vaker bijdragen aan de verduurzaming voortkomend uit een collectieve aanpak, gestimuleerd door een VvE. In samenspraak stellen we een menukaart op waaruit de bewoners hun gewenste pakket kunnen samenstellen. Indien aan de orde en gewenst proberen we gelijktijdig ook andere verduurzamingsmaatregelen plaats te laten vinden.
Bij deze 20 appartementen wordt HR++ glas geplaatst met zelfregulerende ventilatieroosters. Onze glasslee brengt alle ramen veilig en praktisch naar de benodigde plek. Dankzij een efficiënte en effectieve werkwijze met professionele materialen, hebben onze ervaren glaszetters deze omvangrijke klus binnen een week geklaard.






