Nominatie Beste Leerbedrijf 2021

Vol trots kondigen wij onze nominatie aan voor het Beste Leerbedrijf 2021!

BvK genomineerd voor Beste Leerbedrijf 2021!

Blij verrast ontvingen wij de brief van OnderhoudNL Opleidingen met onze nominatie. De jury heeft ons op basis van de aangedragen onderbouwing geselecteerd. Samen met drie collega bedrijven strijden wij om deze felbegeerde titel.

Deze erkenning voor ons als leerbedrijf waarderen wij zeer. Want we zijn het niet voor niets. Wij investeren namelijk graag in opleiden, zowel voor het toekomstperspectief van ons bedrijf als dat het ambacht behouden blijft. Daarom hebben wij structureel aandacht voor het opleiden van (jong) talent.

Binnenkort bezoekt de jury ons op locatie. Ondertussen laten we u via onze socials kennismaken met een paar van onze leerlingen en houden we u op de hoogte van de voortgang van dit bijzondere traject.

Ook ons team komen versterken? Klik hieronder en lees meer over ons en onze vacatures:

 >  werken bij! 

Nieuws
Gerelateerde artikelen
 • BvK over verduurzaming in de regio
  Verhalen
  28 september 2022
  Over verduurzaming in de regio
  Op RTV Utrecht Radio M in het programma Aan Tafel!
 • BvK voert planmatig onderhoud uit voor Plavei
  Nieuws
  19 september 2022
  Werk aan de woning! bij Plavei
  Planmatig onderhoud ondersteunt het toekomstplan
 • BvK voert grootschalig onderhoud uit op de Lijsterberg in Rhenen
  Nieuws
  5 september 2022
  Op weg naar meer woongenot
  Planmatig onderhoud in opdracht van Rhenam Wonen