Nominatie Beste Leerbedrijf 2021

Vol trots kondigen wij onze nominatie aan voor het Beste Leerbedrijf 2021!

BvK genomineerd voor Beste Leerbedrijf 2021!

Blij verrast ontvingen wij de brief van OnderhoudNL Opleidingen met onze nominatie. De jury heeft ons op basis van de aangedragen onderbouwing geselecteerd. Samen met drie collega bedrijven strijden wij om deze felbegeerde titel.

Deze erkenning voor ons als leerbedrijf waarderen wij zeer. Want we zijn het niet voor niets. Wij investeren namelijk graag in opleiden, zowel voor het toekomstperspectief van ons bedrijf als dat het ambacht behouden blijft. Daarom hebben wij structureel aandacht voor het opleiden van (jong) talent.

Binnenkort bezoekt de jury ons op locatie. Ondertussen laten we u via onze socials kennismaken met een paar van onze leerlingen en houden we u op de hoogte van de voortgang van dit bijzondere traject.

Ook ons team komen versterken? Klik hieronder en lees meer over ons en onze vacatures:

 >  werken bij! 

Nieuws
Gerelateerde artikelen
 • BvK legt de laatste hand aan het nieuwe bedrijfspand
  Geheimen
  27 september 2023
  Het is zover!
  We gaan verhuizen
 • Kleuren van het jaar 2024
  Nieuws
  26 september 2023
  Ze zijn bekend!
  De kleuren van het jaar 2024
 • BvK doorloopt VCA**-audit met glans
  Nieuws
  14 september 2023
  Hoera, we zijn 2 sterren
  VCA**-audit met glans doorlopen